Samochód do ślubu - dobierz idealny model

Samochód do ślubu - dobierz idealny model

Czym jechać do ślubu? To pytanie zadaje sobie każda para planująca wesele. Wybór jest ogromny, od samochodów retro po luksusowe limuzyny i sportowe samochody. Podpowiemy Wam czym się kierować, aby wybrać idealne auto, którym ruszycie w nową drogę życia. 

Ślub i wesele ma być najpiękniejszym wydarzeniem, będziecie to wspominać latami, pokazywać zdjęcia wnukom. Wybierajmy zatem samochód, który będzie pasować do całej oprawy tematycznej wesela i naszych indywidualnych upodobań. 

Sportowy luksus

Bardzo modne w branży ślubnej stały się ostatnio samochody sportowe – piękne maszyny, które są marzeniem wielu Panów. Warto zadbać o to, by była to również niezapomniana przygoda. Wybierając samochód sportowy pamiętajmy, że są one nisko zawieszone i często dwuosobowe. Zatem jedno z Was będzie mieć również frajdę z prowadzenia superszybkiego Porche lub Maserati. Uwaga Panny Młode – samochody sportowe bywają w środku małe – pamiętajcie, że wsiadanie do niego w sukni księżniczki z wielką tiulową spódnicą może się okazać nie lada wyzwaniem.

Romantyczne retro

Jeśli bierzecie ślub w zabytkowym kościele, a sala weselna jest w eleganckim stylu pałacowym do ślubu jedźcie samochodem retro. Przejazd do ślubu limuzyną retro Lincoln Excalibur będzie tutaj najlepszym wyborem. Zabytkowe auta pięknie podkreślają wyjątkowość tego dnia i sprawią, że poczujecie jak w bajce. Lub dobrym, amerykańskim filmie – Pan Młody może zasiąść za kierownicą zabytkowego Forda Mustanga 68 i porwać swoją wybrankę w nieznane. 

Nowoczesna klasyka

Tradycjonaliści wybiorą klasyczne limuzyny lub luksusowe SUV-y – są to samochody z przestronnym, luksusowym wnętrzem. Będą one pasować niemal do każdego motywu przewodniego ślubu i wesela. Panna Młoda ma wówczas pełną dowolność w doborze sukni – zmieści się w nich dowolna ilość tiuli i koronek. Do wyboru macie biznesowe limuzyny Mercedes, BMW lub Audi. Dla pragnących większego luksusu odpowiednie będą Bentley lub Rolls Royce, które z pewnością zrobią niesamowite wrażenie na gościach. Jeśli planujecie mieć większy orszak ślubny warto pomyśleć o dużych limuzynach z szoferem, które pomieszczą więcej niż dwoje pasażerów. Są one niezwykle efektowne i bardzo wygodne, a podczas jazdy z kościoła do sali weselnej będziecie mogli pokrzepić się kieliszkiem szampana z ukrytej we wnętrzu lodówki. 

Wybór luksusowych samochodów jest ogromny, ceny również są bardzo różne. Decydując się na wypożyczenie konkretnego samochodu pamiętajmy o kilku zasadach. Warto wybrać sprawdzoną i znaną wypożyczalnię – mamy wówczas pewność, że samochód, który widzimy na zdjęciach na stronie internetowej to dokładnie ten, który przyjedzie po nas w dniu ślubu. Dobrym rozwiązaniem jest udanie się na Targi Ślubne w swoim mieście, wówczas możemy obejrzeć samochody, a nawet się nimi przejechać. Wybierajmy zgodnie z naszym gustem, dopasujmy samochód do stylu ceremonii i naszych indywidualnych potrzeb. W końcu jest to samochód, którym ruszymy w nowy etap naszego życia.

Zostaw ocenę:

Ocena: 5.00/5 (4 glos(-ów))

telefon

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem