Ile kosztuje auto do ślubu w Warszawie?

Ile kosztuje auto do ślubu w Warszawie?

W Warszawie Państwo Młodzi mogą wybierać w szerokiej ofercie samochodów do ślubu. Na rynku nie brakuje nowoczesnych, zabytkowych i nietuzinkowych aut. Ich cena uzależniona jest od dostępności, popularności, a przede wszystkim prestiżu marki. Chcąc pojechać do ślubu luksusowym autem, należy przygotować się na duży wydatek, więc warto wcześniej zaplanowaćfinanse. Zastanówmy się, ile kosztuje auto do ślubu w Warszawie?

Gdy zdecydujecie już, w jakim stylu chcecie wynająć samochód na ślub i wesele, warto zorientować się, jakie są dostępne auta w Warszawie i w jakiej cenie. Oferta jest na tyle bogata, że decydując się zarówno ma nowoczesne, jak i zabytkowe auto na pewno znajdziecie coś wartego uwagi.

Koszty wynajmu samochodu na ślub w Warszawie

Z jakimi kosztami należy liczyć się przy wynajmie samochodu na ślub? Auto najczęściej wynajmuje się na godzinyalbo na całą dobę. W Warszawie najczęściej te kwoty oscylują w granicach 300 zł, za godzinę. Wybierając zabytkowy samochód, należy liczyć się z wyższym wynagrodzeniem. Najczęściej w cenie wynajmu znajduje się kierowca. Zazwyczaj on dba o paliwo i dekoracje, więc Para Młoda nie musi się tum przejmować. Po wyborze wymarzonego samochodu należy pamiętać o podpisaniu stosownej umowy.

Limuzyna

Samochód do ślubu powinien być zgodny ze stylem wesela i odpowiadać Nowożeńcom. Im bardziej prestiżowa marka, tym ta kwota będzie większa. Wypożyczenie limuzyny może kosztować nawet 2 tysiące złotych za 5 godzin.

Samochód zabytkowy

W tym przypadku idealnym wyborem będzie Cadillac czy Rolls-Royce. Taki samochód będzie nas kosztować 1,5-2,5 tysiące za 5 godzin. Z pewnością ten czas wystarczy na dojazd do kościoła,a następnie do sali weselnej. Ta cena może być niższa, wynajmując samochód poza sezonem weselnym.

Sportowe auto

Dla fanów szybkiej jazdy, doskonałym rozwiązaniem będzie sportowy pojazd. Do ślubu możemy pojechać charakterystycznym Lamborghini, czy czerwonym Ferrari. W przypadku sportowych samochodów musimy liczyć się z jeszcze wyższymi kosztami. Wypożyczenie takiego środka transportu może kosztować ponad 2 tysiące za godzinę.

Przy wyborze samochodu należy się zorientować, co wchodzi w zakres ceny. Niekiedy wypożyczalnie oferują dodatkowe benefity w postaci kierowcy, dekoracji, lampki szampana czy mniejszej kwoty za godzinę przy dłuższym wynajmie. Aby uniknąć nieporozumień, najlepiej już na początku ustalić, co znajduje się w cenie, a za które dodatki musimy dopłacić.

Zostaw ocenę:

Ocena: 5.00/5 (6 glos(-ów))

telefon

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem